Podvodna kamera

Odgovori
Uporabniški avatar
jft

Podvodna kamera

Odgovor Napisal/-a jft »

Nova, Waterwolf K2.

Končno hitrejši prenos in pregled posnetkov.

Enec
Kraj: Kočevje

Re: Podvodna kamera

Odgovor Napisal/-a Enec »

Tole zelo olajša in pohotri pregled videov… me pa zanima na koliko metrov deluje tale wifi. Če panuliraš za zobatca ali loviš na neki malo večji globini (recimo 40-50m) ta povezava skoraj sigurno ne deluje. Tako, da ne vem koliko se splača upgrade-at prejšnji model, če ga že imaš. Mislim da je na HR cena okoli 215€. Prejšnji model pa se dobi za okoli 100€. Bodo pa vsako leto na trgu novejše in boljše kamere. ;)
Uporabniški avatar
jft

Re: Podvodna kamera

Odgovor Napisal/-a jft »

Enec napisal/-a:
24 Jun 2024, 18:52
Tole zelo olajša in pohotri pregled videov… me pa zanima na koliko metrov deluje tale wifi. Če panuliraš za zobatca ali loviš na neki malo večji globini (recimo 40-50m) ta povezava skoraj sigurno ne deluje. Tako, da ne vem koliko se splača upgrade-at prejšnji model, če ga že imaš. Mislim da je na HR cena okoli 215€. Prejšnji model pa se dobi za okoli 100€. Bodo pa vsako leto na trgu novejše in boljše kamere. ;)
Če jaz prav razumem, to ne dela pod vodo, ker tudi wifi ne deluje, temvač je mišljeno, da na suhem hitreje pogledaš posnetke (na android ali Ios napravi). S tem se izogneš odpiranju kamere, odstranjevanje kartice in vlačit na čoln npr. prenosnik kjer lahko to pogledaš.
Mislim, pa da ji imajo na trofeja.si za 180 €.

https://trofeja.si/trgovina/artikel/kam ... lf-2k-wifi

Verjetno pa so seveda tudi druge, ...kar pa nisem še uspel preučit
Odgovori